Pievienojies SheCanDoIT Discord kopienai!

Pievienošanās mūsu kopienai nozīmē, ka Tev būs iespēja:

Attīstīt savas prasmes: iegūsti iespēju piedalīties dažādos izaicinājumos, uzzini par mācību resursiem un iespēju pivienoties mācību grupās, lai Tu varētu attīstīt savas praktiskās zināšanas.

Gūt vērtīgus padomus: iegūsti padomus no jomas profesionālēm, kas ir gatavas dalīties ar ieteikumiem par savu karjeras ceļu, profesiju dažādību un kā uzlabot savas prasmes esošajā karjerā.

Paplašināt savu redzesloku: iesaistieties pārdomas rosinošās diskusijās un pievienojieties kopienas pasākumiem, lai paplašinātu savu skatījumu un būtu informēta par aktuālo.

Tikt uzklausītām un uzklausīt: dalieties savās zināšanās, atziņās un pieredzē, ar ko esat saskārusies līdz šim, lai varētu aizlāpīt radušās plaisas un iegūt pārliecību par sevi. Kopā mēs varam lauzt barjeras un izsist stikla griestus.

Pievienoties

Pievienojoties mums, Tu pievienosies tehnoloģiju entuziastēm, kuras ir gatavas veltīt savu laiku, lai dalītos zināšanās, lai iedvesmotu un svinētu viena otras panākumus. Aicinām arī Tevi - izmantosim visu savu potenciālu un izveidosim iekļaujošāku un daudzveidīgāku tehnoloģiju nozari.

Mēs nevaram sagaidīt, kad varēsim Tevi sveikt mūsu SheCanDoIT kopienā un kopīgi svinēt progresu!