Iepazīsties ar datu vizualizācijas pamatiem mācoties kopā ar SheCanDoIt!

Šī ir tava iespēja gūt pirmos ieskatus datu analīzē, saņemt atbalstu un bezmaksas pārbaudīt, vai datu vizualizācija Tevi uzrunā!

Šajā iepazīšanās kursā apgūsim datu vizualizāciju ar Python. Python datu analīzē ir plaši pielietota programēšanas valoda, ar to var datus iegūt, sagatavot datus analīzes projektam, veikt datu transformāciju un analīzi, kā arī noslēgumā sagatavot vizualizācijas rezultātu prezentēšanai.

Jā, piedalos!

Kā tas darbojas:

  • 8 nedēļu laikā Tu apgūsi 8 tēmas, kas sagatavos tevi patstāvīgi veikt datu analīzes projektu
  • Visi uzdevumi būs izpildāmi patstāvīgi ar doto materiālu atbalstu, kā arī tiks sniegta papildus informācija par katras nedēļas tēmu praktiskajā lietošanā
  • Katrai tēmai būs veltīta visa nedēļa, taču pašu uzdevumu izpilde varētu aizņemt 1-3 stundas
  • Tev būs iespēja dalīties ar pieredzi un uzdod jautājumus kopējā Discord kanālā, un rakstot privāti tava mācību procesa vadītājai.
  • Pēc vajadzības tiks organizēti tiešsaistes zvani lai izrunātu neskaidro un atbalstītu viena otru
  • Kursa pēdējā tēma dos iespēju pārbaudīt iegūtās zināšanas sagatavojot patstāvīgu datu analīzes projektu

Kāpēc mācīties datu vizualizāciju?

  • Datu vizualizācija ir pieprasīta prasme, kas sarežģītus skaitliskos datus pārvērš viegli sagremojamos vizuālos formātos, piemēram, grafikos, palīdzot uzņēmumiem pieņemt pārdomātus lēmumus
  • Visdāžādākās nozares, sākot no veselības aprūpes līdz mazumtirdzniecībai, paļaujas uz datu vizualizāciju, lai veiktu tādus uzdevumus kā tendenču noteikšanu, darbības procesu izpratni un mārketinga stratēģiju pielāgošanu, pamatojoties uz ieskatiem, kuri gūti no datiem.
  • Datu vizualizācijas apguve piedāvā daudzas priekšrocības, tostarp ātrāku datu apstrādi, jaunu ieskatu atklāšanu, produktivitātes uzlabošanu un praktisku ieskatu nodrošināšanu stratēģisku lēmumu pieņemšanai.
  • Svarīgākais - Tev būs iespēja saņemt atbalstu no kopienas, lai iedrošinātu un palīdzētu Tev šajā ceļā!
Jā, piedalos!

Pievienotā vērtība - kopiena!

Vai tu zināji, ka piedaloties izaicinājumos vai veidojot jaunus ieradumus kopā ar citiem, ievērojami palielinās Tava iespēja pieturēties pie tiem? Pētījumi liecina, ka sociālā atbildība un kopīgā motivācija, kas rodas kopienas vidē, var ievērojami stiprināt tavu apņemšanos un veicināt mērķu sasniegšanu.

Discord ir bezmaksas saziņas lietotne un vieta, kurā Tu varēsi ne tikai sazināties ar citiem izaicinājuma dalībniekiem, bet arī rakstīt jautājumus, dalīties ar atziņām un iegūt palīdzību, kad to vajadzēs.

Atbalstoša kopiena ir viena no mūsu biedrības pamatvērtībām. Piesakoties izaicinājumam Tu tiksi pievienota mūsu kopīgajam sarunu kanālam “SheCanDoITMain”. Mūsu Discord kanāls būs vieta, kur (arī pēc izaicinājuma) varēsi saņemt godīgas atbildes uz dažādiem jautājumiem par darbu IT jomā, kur uzzināt par dažādiem resursiem/mācībām un saņemt atbalstu savā ceļā.

Par visu vairāk pastāstīsim tiešsaistes sazvanā - 17. martā plkst. 18:00 (Saiti uz video zvanu atradīsi mūsu Discord kanālā.)

Jā, piedalos!

Kā piedalīties?

Piereģistrējies mūsu kopienā ar savu Facebook vai LinkedIn profilu un aizpildi nelielu anketu par sevi. Parasti 24 h stundu laikā apstiprināsim Tavu profilu

Pirms piesakies izaicinājumam, nospied pogu: "Pievienoties Discord" savā profilā. Tas Tev ļaus pievienoties mūsu galvenajam Discord kanālam. Savā profilā sadaļā "Manas iespējas" norādi, ka vēlies piedalīties “Datu vizualizācijas" mācību modelī.


Pēc biedrības video noskatīšanās Tu varēsi izvēlēties vai vēlies mūs atbalstīt vai nē  un pēc tam varēsi nospiest pogu pievienoties šī izaicinājuma Discord kanālam.
Tieši šajā Discord kanālā pārrunāsim katras dienas uzdevumu, neskaidrības, labākos risinājumus utt.

Praktiskie jautājumi:

Dalība izaicinājumā ir bez maksas, lai piedalītos izaicinājumā Tev ir jābūt reģistrētai Discord platformā.
Discord ir bezmaksas saziņas lietotne. Tā nodrošina teksta, balss un video tērzēšanu un atbalsta privātas ziņas, grupu ziņojumus u.c. funkcionalitātes. Ja Tev vēl nav Discord profils, to vari izveidot klikšķinot šeit.
Discrod aplikāciju vari izmantot gan interneta pārlūkā, gan to lejuplādēt https://discord.com/download