Iepazīsties ar programmēšanas pamatiem, mācoties JavaScript, kopā ar SheCanDoIT!

Šī ir Tava iespēja iemācīties ko jaunu, saņemt atbalstu un bezmaksas pārbaudīt, vai programmēšana Tevi uzrunā!

JavaScript ir viena no visplašāk izmantotajām programmēšanas valodām web izstrādē. Tā ļauj piešķirt dinamisku un interaktīvu funkcionalitāti mājaslapām un web aplikācijām. No animācijām un spēļu izveides, līdz datu apstrādei un lietotāju pieredzes un mijiedarbības uzlabošanai - JavaScript ir galvenais instruments modernā web izstrādē.

Jā, piedalos!

Kā tas darbojas:

  • 3 mēnešu laikā Tu apgūsi 14 tēmas, kas noderēs Tev, lai sāktu saprast JavaScript un programmēšanu.
  • Visi uzdevumi būs izpildāmi patstāvīgi ar video atbalstu un arī papildmateriāliem.
  • Katrai tēmai būs veltītas 2-7 dienas, atkarībā no grūtības pakāpes un uzdevumu apjoma.
  • Tev būs iespēja dalīties ar pieredzi un uzdod jautājumus kopējā Discord kanālā, un rakstot privāti tava mācību procesa vadītājai.
  • Javascript kurss paredz arī video konsultācijas, ja radīsies pieprasījums.
  • Tev būs iespēja pārbaudīt iegūtās zināšanas, nokārtojot gala pārbaudījumu.

Kāpēc mācīties JavaScript?

  • JavaScript prasme ir ļoti pieprasīta web izstrādes jomā. Ar JavaScript zināšanām vari kļūt par vērtīgu darbinieku un atvērt jaunas karjeras iespējas
  • JavaScript tiek izmantots gan web izstrādē, gan servera puses programmēšanā (ar Node.js). Tā ir viena no daudzpusīgākajām un universālākajām valodām, kas dod iespēju izveidot dažādas aplikācijas un projektus
  • Ar JavaScript vari piešķirt savām mājaslapām un aplikācijām interaktivitāti un dinamiku, padarot tās lietotājam draudzīgākas un pievilcīgākas
  • Svarīgākais - Tev būs iespēja saņemt atbalstu no kopienas, lai iedrošinātu un palīdzētu Tev šajā ceļā!
Jā, piedalos!

Pievienotā vērtība - kopiena!

Vai tu zināji, ka piedaloties izaicinājumos vai veidojot jaunus ieradumus kopā ar citiem, ievērojami palielinās Tava iespēja pieturēties pie tiem? Pētījumi liecina, ka sociālā atbildība un kopīgā motivācija, kas rodas kopienas vidē, var ievērojami stiprināt tavu apņemšanos un veicināt mērķu sasniegšanu.

Discord ir bezmaksas saziņas lietotne un vieta, kurā Tu varēsi ne tikai sazināties ar citiem izaicinājuma dalībniekiem, bet arī rakstīt jautājumus, dalīties ar atziņām un iegūt palīdzību, kad to vajadzēs.

Atbalstoša kopiena ir viena no mūsu biedrības pamatvērtībām. Piesakoties izaicinājumam Tu tiksi pievienota mūsu kopīgajam sarunu kanālam “SheCanDoITMain”. Mūsu Discord kanāls būs vieta, kur (arī pēc izaicinājuma) varēsi saņemt godīgas atbildes uz dažādiem jautājumiem par darbu IT jomā, kur uzzināt par dažādiem resursiem/mācībām un saņemt atbalstu savā ceļā.

Par visu vairāk pastāstīsim tiešsaistes sazvanā - 3. martā plkst. 11:00 (Saiti uz video zvanu atradīsi mūsu Discord kanālā.)

Jā, piedalos!

Kā piedalīties?

Piereģistrējies mūsu kopienā ar savu Facebook vai LinkedIn profilu un aizpildi nelielu anketu par sevi. Parasti 24 h stundu laikā apstiprināsim Tavu profilu

Pirms piesakies izaicinājumam, nospied pogu: "Pievienoties Discord" savā profilā. Tas Tev ļaus pievienoties mūsu galvenajam Discord kanālam. Savā profilā sadaļā "Manas iespējas" norādi, ka vēlies piedalīties “JavaScript" mācību modelī.


Pēc biedrības video noskatīšanās Tu varēsi izvēlēties vai vēlies mūs atbalstīt vai nē  un pēc tam varēsi nospiest pogu pievienoties šī izaicinājuma Discord kanālam.
Tieši šajā Discord kanālā pārrunāsim katras dienas uzdevumu, neskaidrības, labākos risinājumus utt.

Praktiskie jautājumi:

Dalība izaicinājumā ir bez maksas, lai piedalītos izaicinājumā Tev ir jābūt reģistrētai Discord platformā.
Discord ir bezmaksas saziņas lietotne. Tā nodrošina teksta, balss un video tērzēšanu un atbalsta privātas ziņas, grupu ziņojumus u.c. funkcionalitātes. Ja Tev vēl nav Discord profils, to vari izveidot klikšķinot šeit.
Discrod aplikāciju vari izmantot gan interneta pārlūkā, gan to lejuplādēt https://discord.com/download