Jelena Djomina

Jelena Djomina

Femmeintech founder

Pēc izglītības esmu sociālais psihologs ar specializāciju organizācijas un darba psiholoģijā.

Visu savu karjeru esmu strādājusi par HR dažādos uzņēmumos, un par IT sāku interesēties, kad no darba man piedāvāja piedalīties vienā projektā, kas bija saistīts ar IT produkta izstrādi. Tas viss šķita tik aizraujoši, ka es arī pievērsos šai nozarei, turpinot karjeru personāla vadībā.

Strādājot starptautiskā IT uzņēmumā, es redzēju, ka lielākā daļa, kas darbojās IT, ir vīrieši, bet dažos amatos bija arī sievietes. Mani vienmēr ir iedvesmojusi viņu neatlaidība, vēlme un spēja sasniegt rezultātus un nestandarta pieeja problēmu risināšanā.

Es vēlējos parādīt šo veiksmīgo paraugu citām sievietēm, kuras sapņo par karjeru IT jomā, un sagraut sabiedrībā izveidojušos stereotipu, ka IT jomā var strādāt tikai vīrieši.

Tagad es strādāju neatkarīgi kā karjeras konsultante un rekrutētāja. Konsultējot sievietes profesionālajos jautājumos, es palīdzu ne tikai plānot tālākos soļus karjeras ceļā, bet arī izvēlēties sievietei draudzīgu uzņēmumu, kas rada labvēlīgus apstākļus sieviešu potenciāla realizēšanai, ieskaitot IT jomu.